Franchise Başvuru Formu
Aşağıdaki Formu Doldurarak Franchise Başvuru Sürecini Başlatabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

İç giyim üretim ve satışında 30 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığa sahip, iç giyim markası ‘Anastasia’ ile yüksek bilinirliğe sahip, “Yeni Nesil Mağazacılık” modeli ile franchise (bayilik) anlayışını değiştirecek, iş ortaklığı ilişkilerinde önceliği ‘güven’ olan, büyürken kaliteden ödün vermeyen, emeğe saygılı, yenilikçi ve dinamik bir firmayız.

Nasıl Bir İş Ortağı Arıyoruz?

Bulunduğu bölgede markamızı temsil edebilecek, Güvenilir ve yenilikçi, İşi sahiplenen ve katkı sunan, Klasik mağazacılık anlayışı dışında hareket edebilecek, Heyecanlı ve dinamik.

İş Ortaklığı Yapısı

Yakın işbirliği, 1 ilçe – 1 mağaza, Tedarik ederken kazan, Satış odaklı yaklaşım, Dijital mecralar ve yerelde desteklenen mağazlar.

Franchiselara (Bayilere) Sunulan Fırsatlar

MarkaSecAl.com online satışlarından gelir, “Yeni Nesil Mağazacılık” anlayışına dahil olma, Birlikte büyüme, İlk 2 yıl katılım payı yok, 10 yıllık temsil yetkisi, 10 yıllık devir yetkisi, Yatırımın geri dönüş süresi: 1 yıl

İLK 10 YATIRIMCIYA ÖZEL FIRSATLAR!

Franchise Başvurusu
Lütfen bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Talebiniz incelenmeye alındıktan sonra ekibimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır. Daha fazla bilgi almak için : 02125225004
0
0